Visos kainos tinklapyje nurodytos jau su PVM (21%) be pristatymų išlaidų. Pasirinkti pristatymą ir sužinoti jo kaina galite prekę įsidėję į krepšelį ir pasinaudoję pristatymo skaičiuoklę.

Kubilai esantys skiltyje TURIME SANDELYJE yra jau pagaminti ir galimas greitas jų pristatymas arba atsiėmimas patiems. Jeigu neradote Jums tinkančio kubilo, jį galite susikomplektuoti skiltyje INDIVIDUALUS UŽSAKYMAS.

Užpildžius užsakymo formą į nurodyta el.pašto adresą gausite savo užsakymo kodą ir patvirtinimą, kad užsakymas buvo sėkmingai užregistruotas mūsų sistemoje.

Prekės pasirinkimas

Prekės išsirinkimas:
1. Išsirinkite jums patinkančią prekę ir spauskite [Pridėti į krepšelį]
2. Pristatymo skaičiuoklė – jei norite jog prekės Jums būtų pristatytos i pasirinktą vietą.
3. Spauskite
[Pirkti daugiau] – jei norite daugiau prekių sudėti į krepšelį
[Tęsti apsipirkimą] – jei norite tęsti apsipirkimą.
4. Užpildyti mokėtojo informacija.
5. Pasirinkite mokėjimo būdą:
Pagal išankstinę sąskaitą (bent 50% nuo sumos avansas arba visą sumą iškarto)
PayPal sistema (100% suma )
PaySera – el.bankininkystė (100% suma )

Užpildžius užsakymo formą mūsų vadybininkai su Jumis susisieks per 24 valandas (darbo dienomis) ir pateiks išankstinio apmokėjimo sąskaitą.
Lauko kubilas bus rezervuotos 3 darbo dienoms(jei kubilas yra sandėlyje), neapmokėjus sąskaitos per 3 dienas – rezervacija atšaukiama.
Atlikus pavedimą prašome informuoti kubilugamyba@gmail.com. Apmokėjimui pasiekus mūsų sąskaitą, per 14 darbo dienų prekės bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu. (Jeigu buvo pasirinkta pristatymo paslauga).
Nepilnai užpildyti užsakymai nevykdomi.

kubilupasaulis.lt komanda.