Kubilų Pasaulis – didžiausias kubilų gamintojas Lietuvoje
Norime suteikti visišką ramybę, kad Jūs išsirinksite kokybišką kubilą ir naudositės juo ilgai. Tą pasiekiame išnaudodami savo patirtį ir įmonės dydį. Mes dirbame, kad pasiūlytume Jums kubilus su naujausiomis technologijomis ir griežčiausia kokybės kontrole.
5000 m2 gamybos plotas
Užtektinai vietos kurti, gaminti, testuoti ir parodyti kubilus gyvai.
Eksportas į 11 šalių
Patenkiname įvairiausių klientų poreikius ir nuolat didiname pajėgumus.
Komponentų ir kubilų gamyba
Patenkiname įvairiausių klientų poreikius ir nuolat didiname pajėgumus.
Kokybės užtikrinimas

Renkantis kubilą, žmonėms dažniausiai rūpi jų kokybė, kiek metų pirkinys tarnaus ir ar patiriamos išlaidos suteiks trokštamą ramybę ir atsipalaidavimą. Štai, kaip mes užtikriname, kad ramūs jaustumėtės tiek pirkdami kubilą, tiek jį naudodami.

Esame vieni iš 3 didžiausių kubilų gamintojų Baltijos šalyse, įsidiegę sertifikuotus procesų valdymo ir kokybės kontrolės mechanizmus. Taip nuosekliai užtikriname aukščiausią kokybę kiekvienoje kubilo dalyje.

Gamybos greitį ir kokybę nuolat didiname įsisavindami naujausias technologijas ir įrangą. Taip išvengiame rizikos su nepatikimais gamintojais ar medžiagomis.

Galime skirti vietos ir laiko testuoti vandeniu kiekvieną pagamintą kubilą prieš išsiunčiant pirkėjui. Taip įsitikiname, kad kubilą iš karto naudosite nepriekaištingai.

Dėmesys žmogui

Puikiai suprantame, kad Jūsų poreikiai – individualūs. Visi norime, jog į klausimus atsakytų išmanantis žmogus.

Dėl to siūlome tiek optimaliai sukomplektuotus kubilus, tiek visišką laisvę susirinkti būtent Jums reikalingus komponentus bei priedus.

Mielai kviečiame atvykti su šeima į fabriko ekspoziciją pačiupinėti kubilus gyvai ir pasiklausti visko, kas domina. Tokį patį dėmesingumą garantuojame ir po pardavimo.

Jus konsultuos patyręs kubilų ekspertas, iki smulkmenų išmanantis gamybos procesą ir naudojimo niuansus.

Mūsų istorija

Kubilų pasaulio įkūrėjai ir dabartiniai vadovai – broliai Audrius ir Martynas Žagužauskai. Nuo jaunų dienų stebėjome tėvo darbštumą, atidumą žmonių poreikiams ir verslumą. Turėdami tvirtą vertybinį pagrindą ir pagalbos šeimos įmonėje patirties, įgyvendinome savo technologines žinias, kūrybiškumą ir ryžtą sukurti savo verslą.

Pirmąjį kubilą pagaminome 2014-ais metais 40-ies kvadratinių metrų ploto tėvų garaže. Net ir eksperimentiniame modelyje taikėme technologijas, kurios malkomi kūrenamų kubilų rinkoje buvo naujiena. Naudojome tik kokybiškas medžiagas ir kruopščiai tikrinome kiekvieną smulkmeną. Dviese pagamindavome vos 1 kubilą per savaitę. Šiandien Kubilų pasaulio fabrikas gali pagaminti 20 kubilų per vieną darbo dieną 5000 m2 patalpose.

Džiaugiamės, kad Kubilų pasauliui pavyksta įsisavinti vis tobulesnę technologinę įrangą, didinti gamybos pajėgumus ir užtikrinti aukščiausią kokybę. Sukuriame vis naujų darbo vietų, ugdome specialistus ir už inovacijas esame apdovanoti savo regione.

Lydimi sėkmės sukuriame dalį ramybės oazės Jūsų kieme, o dar svarbiau – rinkadmiesi ir pirkdami kubilą Jūs galite jaustis visiškai ramūs dėl jo kokybės ir ilgaamžiškumo.

2014
Pirmasis Kubilų pasaulio pagamintas kubilas tėvų garaže. Fabriko plotas – 40 m2.
2015
Pirmasis į Vokietiją eksportuotas kubilas.
2016-17
Pirmoji plėtros banga, eksportas į XX šalis. Fabriko plotas – 1000 m2.
2020
Sėkmingai pradedama naudoti akrilinių įdėklų vakuumavimo kamera. Fabriko plotas išauga iki 5000 m2.
2020
Įsigyjama technologija lakštinio ir vamzdinio plieno pjaustymui bei lankstymui, visos krosnelės pradedamos gaminti Kubilų pasaulio fabrike. „Verslo žybsnis“ apdovanojimuose įvertinami už inovacijas.
2023
Gamybos pajėgumas išaugintas iki 20 kubilų per darbo dieną.
Jauskitės ramūs tiek pirkdami, tiek naudodami Kubilų pasaulio kubilą.